Největší pozornost v únoru zákonitě patřila Kamilu Šnajdarovi, který na mistrovství světa v parabadmintonu v Bahrajnu vybojoval mixové čtvrtfinále a zastavila ho až korejská dvojice a nasazená dvojka turnaje. Výsledek je o to cennější, že to je historicky premiérová účast českého hráče na MS v parabadmintonu. Kamile, klobouk dolů!
Na mezinárodní scéně se představil i David Reichman na Babolat French International ve Štrasburku. Ve dvouhře sice nepostoupil ze skupiny, ale připsal si výhru nad nasazeným belgickým hráčem. V mixu prošel do druhého kola, ve čtyřhře podlehl po vyrovnaném zápase francouzské dvojici. Na MČR dospělých v Pardubicích pak Gabča Trötzmüllerováprošla prvním kolem dvouhry a ve druhém narazila na českou dvojku Petru Maixnerovou, která celý šampionát vyhrála.
V průběhu měsíce se odehrály také poslední ligové souboje základní části. Druhá liga zvládla výhru 5:3 nad Premiérou, čtvrtá liga zakončila ročník přesvědčivě – 8:0 s Ivančicemi a 6:2 s Kometou. Extraligové družstvo v závěrečném kole podlehlo brněnské Slatině 0:7 a do play-off letos nepostupuje. „Sezóna nám ukázala, že dokážeme držet krok a bojovat o každý míč," zaznělo po posledním utkání.
Únor uzavřel turnajový víkend s medailovým úlovkem. Honza Chaloupka si z GPC v Plzni odvezl dvě stříbra a bronz, Maty Kocman bronz z dvouhry. Na domácím GPD U13 na fakultě se na stupně vítězů postavil Martin Šipr s třetím místem. Gratulujeme!